Kuvaus
Marvelin maailmankaikkeudessa, nämä vapaalaskusukset ovat Optimus Prime - valtavalla 124 mm leveällä vyötäröllä Linen Magnum Opus laskettelusukset voittavat kaikki lumiset kummut, ihmiskäsien valmistamat backcountry kickerit sekä minkä tahansa määrän irtolunta.
Symmetrinen muoto, sekä asymmetrinen flex-kuvio tarjoavat sinulle erinomaisia ominaisuuksia takaperin lasketteluun sekä laskeutumiseen.
Näissä suksissa on sidewall-rakenne, joka tekee voimansiirrosta tarkkaa ja nopeaa, ja lisäksi puun sekä komposiitin yhdistelmästä valmistettu Cloud Core tekee suksista kevyet ja vankat.
Joten jos pidät backcountry vapaalaskusta, sinun kannattaa harkita Magnus Opus suksia.
- Soveltuvat 100% rinteen ulkopuolelle
- Siteet: Eivät sisälly
Huomautus: Kun ostat sekä sukset että siteet meiltä, asennamme siteet suksiin ilmaiseksi. Jos haluat meidän asentavan sekä säätävän siteet, täytäthän tarvittavat tiedot mennessäsi Kassalle.