Tuote on loppuunmyyty ja sitä saattaa tulla lisää varastoon. Toimitusaika ei tiedossa. Näytä samankaltaisia tuotteita
×
Valikko

A-Freimi 2.0 Prizm Jade Irid. Linssi

Loppuunmyyty. Emme voi toimittaa tätä tuotetta
Vastaanota sähköposti, kun tätä tuotetta on tullut lisää varastoon

Kuvaus

Korkealaatuinen linssi tarjoaa erinomaisen näkyvyyden riippumatta valaistuksesta. Linssi on valmistettu Plutonite® teknologiaa käyttäen ja se on tasapainoitettu suodattamaan valoa, väriä ja visuaalista kontrastia. Linssi suojaa 100% kaikilta UV-säteiltä ja Iridium® teknologia optimoi näkyvyyden kaikissa olosuhteissa.

Prizm Jade Iridium linssi: soveltuu erilaisiin sääolosuhteisiin. Voidaan käyttää aurinkoisella, lumisella ja pilvisellä säällä.

Huomautus: Linssin sisäpinnassa on huurtumista estävä pinnoite. Tästä johtuen linssin sisäpuolta ei tule puhdistaa tai hangata, sillä se voi vahingoittaa linssiä, pilaten näkyvyyden.

Ominaisuudet

Linssin säätyyppi:
Pilvinen, Osittain pilvinen
Valonläpäisy (VLT):
11-20%
UV-suoja:
UVA, UVB

Asiakkaiden arviot

Kirjoita arvio
Näytä kaikki

SkatePro